برنده لوح تقدیر در جشنواره وبلاگهای برتر بانوان سال 88-برنده لوح تقدیر و رتبه 22 در جشنواره وبلاگهای برتر بانوان سال 89 و برگزیده به عنوان وبلاگ برتر در سال 92 وَإِن یَکَادُ الَّذِینَ کَفَرُوا لَیُزْلِقُونَکَ بِأَبْصَارِهِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّکْرَ وَیَقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ وَمَا هُوَ إِلَّا ذِکْرٌ لِّلْعَالَمِینَ شنونده باید عاقل باشه... - عطــــــــــــربرنــــــــــــج
X
تبلیغات
رایتل

شنونده باید عاقل باشه...

شنبه 24 اسفند 1392 کی 08:45

یه سری آدما هستن که خبرچینی ،زیر آب زدن و فضولی کردن شغلشونه.

آخه بیکارن! دوست دارن تو روابط مردم کند و کاش کنن و تا می بینن یه گروهی با هم خوبن و دو سه نفر با هم اخت شدن،چشمشون تنگ می شه و می پرن وسط و به دروغ از این به اون می گن و از اون به این...دوست ندارن دو نفر با هم صمیمی باشن.دوست دارن همه رو به جون هم بندازن و خودشون حکفرمایی کنن و نقل مجلس باشن(چون کمبود محبت و توجه دارن و تربیت درستی ندارن!)

از خاله زنک بازی و حسادت لذت می برن.

از اینکه خودشون رو به این و اون بچسبونن و میونه دو طرف رو شکرآب کنن،لذت می برن..خوب ببرن...چنین لذتهای مسمومی نوش جونشون...

خلاصه اینکه این گروه از آدما به شدت غیر قابل تحملن و باید به سرعت ازشون دوری کرد...

اینجور موقعها برای اینکه حمله های این فضولان درب داغون رو خنثی کنیم،باید ازشون بگذریم...یعنی هرچی دو به هم زنی کردن،محلشون نگذاریم و حرفهاشون رو جدی نگیریم...

بشنویم اما عاقل باشیم و باور نکنیم...

وقتی هم رگ خباثت این فضوله گرفت و خواست میونه دو نفر رو به هم بزنه،اگر یکی از اون دو نفر سکوت کرد و اونقدر این مساله رو مهم ندونست و فضول رو در حدی ندونست که درباره ش حرف بزنه یا باهاش رو به رو کنه،حمل بر محکوم بودنش و صحت حرفهای فضوله نگذاریم...بلکه به ریشش بخندیم و مطمئن باشیم که می خواد دو به هم زنی کنه و چشم نداره صمیمیت بین دو نفر رو ببینه...

لٌپ کلام اینکه این پست رو نوشتم تا اون مخاطب خاص دست و پاش رو جمع کنه ،دمش رو بگذاره رو کولش و بره پی کارش!  بیخودی تلاش نکنه و خودش رو به در و دیوار نکوبه چون دیگه جایی تو فضای مجازی کسی نداره و مطروده!

والسلام!

 دوست داشتید ادامه مطلبی هم هست...

پینوشت بی ربط: دوست عزیزی اصرار می کرد که یک پست پر و پیمان در مورد یک مخاطب بی ادب و خودزن چند شخصیتی که با آی دی های جعلی از جمله پریا و حمیده ،سمیرا گاه در قالب یک زن سن و سال دار (که سعی داره واسه من بره بالای منبر و تو زندگی من فضولی کنه!!) و گاه در قالب یک دختر کم سن فرو می ره (که اونقدر وجود نداره حداقل دروغ نگه!!) ،بگذارم(تو پرانتز:این آدم به شدت من رو یاد کسی می ندازه که الان از زور حسادت تو آسایشگاه روانی بستریه!!) اما من با خودم فکر کردم که در افتادن با آدمهای حقیر ، کوچک  و بی مقدار اشتباه محضه! و همین ادامه مطلب هم براش زیادیه و حیفه وبلاگ من!! من هرگز صفحه اصلی و آبی وبلاگم رو با حرف در مورد اینجور آدمها خراب و آلوده نخواهم کرد...

فقط می گم حسادت بد دردیه و درمان هم نداره متاسفانه...اونهایی هم که از آب گل آلود ماهی می گیرن،توجه داشته باشن که شناسایی شدند!

از این به بعد هم تند و تند صدقه می گذارم کنار، تا از چشم و نظر همچین آدمهای بدخواهی در امان باشم.

نمی دونستم یک حرکت فرهنگی اینقدر می تونه تیغ بشه تو چشم بعضیا!!

و اون آدم جایی رو برای خالی کردن عقده های درونیش پیدا کنه و دروغ پراکنی کنه!این هم آی پیهای مختلفشه:

91.99.129.195

91.99.129.57
95.38.151.92
87.119.220.209
151.243.125.135

198.105.214.101

2.182.108.199

ممنون می شم دوستان شخصی رو با این آی پی به من معرفی کنن تا پرده از شخصیت سودجو و حقیرش بردارم...

در ضمن این همون کسیه که تو وبلاگهای پر بازدید دیگه هم فتنه کرده و به نوزادهای کوچک فحشهای زشت می ده و از طرف یک وبلاگ دار دیگه تحت تعقیبه و به پلیس اینترنتی معرفی شده و امیدوارم زودتر دستگیر بشه و به سزای اعمالش برسه...

آی آدم بیخود و بی هویت!اگه بلدی بنویس!بلد نیستی هم از اینجا برو بی زحمت!اگر کتابت رو صد جا بردی و برات چاپ نکردن،حرص و عقده ات رو اینجا خالی نکن لطفا"!برو نوشتن تمرین کن تا تحویلت بگیرن!

حالا چی شد؟اومدی عقده ت رو خالی کردی و رفتی...حتما باید ضایعت کنن تا بساطت رو جمع کنی و بری؟جوابتو گرفتی؟حالت جا اومد؟مدیر سایت برداشت کلا" حذفت کرد که دیگه نتونی چرت و پرت برای کسی بنویسی...معلوم نیست دوباره چی نوشتی که برداشت قسمت نظر دهی همه رو حذف کرد تا صورت امثال تو به خاک مالیده بشه!! دستش درد نکنه! والا خجالت داره...این همه ضایع می شی و همه حالت رو می گیرن،باز پرروئی!به قول یه دوستی به امثال شماها ملایمت و کم محلی نیومده،حتما باید زد تو سرتون تا دمتون رو بزارید رو کولتون و برید!

مطمئن باش جواب های هویه!اگر بی ادبی می کنی،جواب می گیری...کسی که می یاد اینجا و توهین می کنه،منتظر ناز و نوازش نباشه! هر کسی تو هر مقامی که باشه،با توهین و بی احترامی به روش خودش برخورد می کنه! خودتون هم جای من بودید،با آدمهایی که بی ادبی می کنن،همینطوری رفتار می کردید،شاید هم بدتر!

لحن بد رو همه متوجه می شن...لحن حسادت و توهین آمیز رو هم همینطور...پس لطف کنید از اینکه جواب توهینهاتون رو می گیرید،ناراحت نشید.(ناراحت هم شدید مهم نیست!!)

باید خودتون رو بگذارید جای من! اگر  چیزی رو می نوشتید و بعد با توهین و تکذیب مواجه می شدید،مطمئنا" بی جواب نمی گذاشتید.ازین به بعد هم زیاد زحمت نکشید! چون تا ببینم نظری بی ادبانه ست،نخونده راهی زباله دونیش می کنم!

ممنون می شم کسانی که نوشته های من رو دوست ندارن،دیگه اینجا رو نخونن!به احتمال خیلی زیاد در آینده ای نزدیک،به دلایلی اینجا رو برای همیشه رمزی می کنم تا یک وقت دوستانی از این دست ،زحمت خوندن نوشته هایی رو که دوست ندارن،به دوش نکشن!

و همیشه به این اعتقاد دارم: اگر روزی دیدی که دشمنانت زیاد شدند،بدان متعالی گشته ای و حرفی برای گفتن داری...

برچسب‌ها: خبرچینی، عادت
del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo