برنده لوح تقدیر در جشنواره وبلاگهای برتر بانوان سال 88-برنده لوح تقدیر و رتبه 22 در جشنواره وبلاگهای برتر بانوان سال 89 و برگزیده به عنوان وبلاگ برتر در سال 92 وَإِن یَکَادُ الَّذِینَ کَفَرُوا لَیُزْلِقُونَکَ بِأَبْصَارِهِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّکْرَ وَیَقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ وَمَا هُوَ إِلَّا ذِکْرٌ لِّلْعَالَمِینَ سلام عزیزانممم! نمایشگاه کتاب تهران سال 96 - عطــــــــــــربرنــــــــــــج

سلام عزیزانممم! نمایشگاه کتاب تهران سال 96

دوشنبه 11 اردیبهشت 1396 کی 14:06

سلام و صد سلام به عزیزان این وبلاگ

خیلی وقته اینجا سر نزدم.بالاخره کتابم از قلب کویر وارد نمایشگاه کتاب تهران شد.

من  به همراه کتاب جانم در غرفه نشر علی حضور خواهیم داشت!

مشتاقم که همه ی دوستان مجازیم رو ببینم از نزدیک و با هم عکس یادگاری بیندازیم و گپ و گفت داشته باشیم.نمیدونید بودنتون چقدر برام ارزشمنده! اینکه دوستان مجازیم رو پس از سالها ببینم و ببینم واقعا چه کسانی اینجا رو می خوندن قبلترها برایم هیجان انگیزه!

البته الان توی اینستاگرام خیلیها هستند که قبلا وبلاگ نویس بودند و فالو کردیم همدیگه رو.

روزهای حضور من در غرفه نشر علی : پنجشنبه 14 اردیبهشت 96 ساعت 3 بعدازظهر و پنجشنبه 21 اردیبهشت 96 ساعت 11 صبح در غرقه نشر علی حضور دارم.

آدرس غرفه: نمایشگاه بین المللی کتاب تهران،شهر آفتاب، سالن شماره ی دو ،راهروی 6،غرفه 916  نشر علی.

توی کانالم هم روش آسون برای رسیدن به شهر کتاب هست.فیلمه می تونه دانلودش کنید.کلی اطلاعات بهتون میده در مورد تاکسی و اتوبوس و اینها.

کانال تلگرامم:  @nfcafe

می دونم راه دوره و شاید کمی سخت باشه ولی مشتاق دیدار تک تکتون هستم به پاس روزهای خوب و دوستیهایی که با هم توی این وبلاگ داشتیم.

به امید دیدار.

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo